Gamemax Case | VISTA 2 AW | ATX
| All | |
| Draivilahtrid | 2 x 3.5", 2 x 2.5" |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 552.00 mm |
| Gross height (mm) | 496.00 mm |
| Gross weight | 8.30 kg |
| Gross width (mm) | 282.00 mm |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kujutegur | ATX |
| Laienduspesad | 7 |
| Net weight | 7.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 22 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1040.00 g |
| Plastic (No PET) | 260.00 g |
| Producer | Gamemax |
| Producer product family | Case |
| Producer product name | VISTA 2 AW |
| Tare weight (kg) | 1.30 kg |
| Volume (m3) | 0.08 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |













